Anmod om en call back

Lej vores luksusbiler og busser

Vi tilbyder luksusbiler og coaches udlejning for at forbedre din oplevelse og gøre det muligt for dig at få det bedste ud af dine lejligheder. Vores højeste prioritet er din tilfredshed.
Benyt lejligheden til at se nogle af de ikoniske seværdigheder Bhubaneswar og dens omgivelser, mens du besøger Odisha.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire eller lignende850150014014
2Scorpio eller lignende1000180016016
3BRV eller lignende1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda By1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 eller BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTER

  • Driver Dag BATA: 200 for Sl #1 til 6, og 300 for 7 til 9
  • Nattenfordeling (22: 00 til 06: 00 Hrs): Rs. 200 for Sl # 1 til 6 og Rs. 300 for 7 til 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 for Sl # 1 til 6 og Rs. 400 for 7 til 9
  • Kilometer og timer starter og slutter ved vores udlejningssted (Garage til Garage)
  • Efter 4 Hrs / 40 Kms-plade er en tilladelse af 30 minutter tilladt. For enhver forlængelse ud over den nævnte plade skal 8 Hrs / 80 Kms-plader påføres. Ved afslutning af 8 Hrs / 80 Kms-plader skal ekstra KM / Hour opkræves pr. Transporttold.
  • Toldskat, Interstate Tax & Parking vil blive opkrævet ekstra som pr. Faktisk + GST: 5%.
  • For udstationeringstold beregnes minimumsafstanden 250KMs pr. Kalenderdato eller den faktiske afstand, alt efter hvilken højde der er højere. Afgifterne skal være pr. KM pr.
  • Stående A / C opkræves på Pro-rata basis.
  • Ovennævnte tarif vil blive revideret, hvis der er en betydelig stigning i brændstofprisen og skattestrukturen.

Luksus A / C-busser

13-Seater

20-sæder, 27-sæder

41-sæder, 45-sæder

er også tilgængelige hos os.

KONTAKT OS

for flere detaljer og oplysninger

VALUE ADDED SERVICES:

  • Automatiserede SMS-advarsler om bekræftelse af reservationen.
  • Automatiseret SMS / Mail alarm på tildeling af Vehicle & Chauffør før 02 timer med afhentning.
  • Daily News Paper, mineralvand flaske, paraply, førstehjælp kit, isboks og tørt væv papir leveres i alle biler på gratis basis.
  • Alle køretøjer er air-conditioned, ikke-ryger, pæne og rene.
  • Til forfriskning arrangeres snacks, frugt og juice til delegerede på anmodning med tillægsgebyrer.
  • Chauffører og / eller Sandstenens Lufthavnsrepræsentant placeret med velkomstkort på lufthavn / togstation for at modtage gæster og deres afhentning.
  • Sand Pebbles Tours leverede erfaren chauffør, underdanig, professionel og bekendt med vejene og i virksomhedens uniform.
  • Effektive koordinatorer er detaljerede på lokalet for at håndtere kundernes krav til arrangementer og konferencer.
  • Round the Clock cab-service er tilgængelig for Corporate og Executive Travels, sightseeing ture, guidet tur og særlige arrangementer.
  • Særlige cab-leje tjenester er tilgængelige for bryllupper.
  • Gæstens præferencesoplysninger er gemt i Data-base for at give stadig bedre service på efterfølgende ordrer.

ON-LINE RESERVATION:

  • Bilreservationer skal foretages inden 24-timer. Dog kan Sand Pebbles Operations Desk kontaktes, hvis køretøjet er påkrævet inden for 24 timer.
  • Når du foretager en online reservation, skal alle oplysninger i den foreskrevne form udleveres.
  • Onlinebestillinger følger altid øjeblikkelig betaling. Men gældende Govt. Skatter, toldafgift, parkeringsgebyrer og grænseoverskridende tilladelse Der skal betales gebyrer af brugeren på tidspunktet for dispensering med førerhus.
  • Alle forbehold og transaktioner gennem Sand Pebbles hjemmeside er genstand for bekræftelse fra Sand Pebbles. Sandstenene har beføjelse til at fortryde en bekræftet reservation i henhold til eksigenser uden for deres kontrol.
  • Transaktionsgebyr på 15% af det estimerede faktureringsbeløb skal opkræves, hvis bestillingen annulleres 06 timer før. Når kabinen er ude af garagen, betales hele beløbet af gæsten.
  • Efter online-reservation kan du tjekke din status med vores 24Hrs serviceanlæg.
Videre til værktøjslinje